Головна Проекти

Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 31536

Жінки – берегині сім'ї, роду людського, України. Успішні жінки - активні представниці слабкої половини, які домагаються успіху нарівні з чоловіками. У період світової кризи та політичної нестабільності країни саме жіноча мудрість здатна знайти шляхи подолання та виходу.
Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, що сприяє формуванню стійкої позитивної репутації, іміджу та інвестиційній привабливості незалежної України. Також проект розкриває невичерпний потенціалу жіноцтва України, утвердження високих моральних цінностей та духовної культури нашого народу.
 

Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 34673

Книга про сучасний розвиток готельного бізнесу та про людей, які забезпечують комфорт для громадян України та гостей з інших держав.
Мета проекту - сприяти формуванню стійкої позитивної репутації, іміджу та інвестиційній привабливості України в період підготовки до «Євро 2012”, це могутній імпульс для підвищення авторитету України  у світовому співтоваристві.
Проект «Готельний бізнес України» вийшов в рамках відзначення 20 - річного ювілею створення Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України. 

Проект «Почесні звання України»

 

Твій статус -  це твій успіх!